Lens kontra Lille, wynik meczu 1-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Lens i Lille zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2021-09-18 15:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Lens oraz Lille.

Gole strzelali: P. Frankowski 74' 1-0 G. Kakuta

Żółte kartki Lens: J. Leca 57' F. Sotoca 88'

Żółte kartki Lille: R. Mandava 22' Z. Celik 90'

Czerwone kartki Lens:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoit Millot, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Lens stawi czoła Strasbourg, następne spotkania z drużynami Marseille oraz Reims. Kolejno natomiast Lille z Reims. Następne mecze zagra z drużynami Strasbourg oraz Red Bull Salzburg.

Bardzo często wierni kibice futbolu z dużym entuzjazmem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Złożone z zdolnych napastników i obrońców piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy jak J. Leca R. Mandava wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom futbolu mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami ligowymi zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się, że potyczki nie są interesujące. Zdarzają się bezwzględne faule, zapadające w pamięć gole czy asysty dodające smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Lens i Lille w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.