Mecz Lille kontra Marseille na obiekcie Stade Pierre-Mauroy dnia 2021-10-03 15:00: wynik końcowy 2-0

Dnia 2021-10-03 15:00 na stadionie Stade Pierre-Mauroy rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 9. Zmierzyły się Lille i Marseille.

Po pierwszej połowie spotkania między Lille i Marseille wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: J. David 28' 1-0 J. David 90' 2-0 T. Weah

Żółte kartki Lille: Reinildo Isnard Mandava 11' Burak Yılmaz 66'

Żółte kartki Marseille: Cengiz Ünder 24' Leonardo Balerdi 37' Cengiz Ünder 77'

Czerwone kartki Marseille: Cengiz Ünder 77'

Główny sędzia meczu - Jeremie Pignard, France. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Lille zmierzy się już z Clermont Foot, następne spotkania z drużynami Sevilla i Stade Brestois 29 a Marseille zmierzy się z Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Lazio i Paris Saint Germain.

Fani futbolu śledzą starcia, które startują w lidze Ligue 1. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Reinildo Isnard Mandava Cengiz Ünder raz za razem gwarantują fantastycznym miłośnikom futbolu mnóstwo wrażeń. Trafiamy na idealne asysty i gole, bezwzględne sytuacje na faul, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Walki między drużynami zdarzają się zajadłe, nie często bywa ostatecznie, iż zmagania nie są interesujące. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich zespołów jak Lille i Marseille z ligi Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stade Pierre-Mauroy.