Na stadionie Stade Pierre-Mauroy odbył się mecz pomiędzy Lille oraz Stade Brestois 29 zakończony wynikiem 1-1

Dnia 2021-10-23 19:00 na stadionie Stade Pierre-Mauroy odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 11 pomiędzy Lille a Stade Brestois 29.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Lille a Stade Brestois 29 zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: J. David 19' 1-0 José Fonte R. Faivre 32' 1-1

Żółte kartki Lille: Reinildo Isnard Mandava 31'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Christophe Herelle 70' Marco Bizot 90'

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Główny sędzia meczu to Clement Turpin, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Lille zmierzy się już z Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Sevilla oraz Angers a Stade Brestois 29 z Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Lorient oraz Lens.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice śledzą poczynania, które dotyczą ligi Ligue 1. Ciekawe zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Reinildo Isnard Mandava Christophe Herelle raz za razem zagwarantowały kapitalnym miłośnikom wiele przeżyć. Zdarzają się ostre faule, niezwykłe asysty czy gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy drużynami okazują się nader nieustępliwe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to spotkania nużące. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Lille i Stade Brestois 29 jak ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stade Pierre-Mauroy.