Spotkanie Lille - Angers zakończone wynikiem 1-1

Pierwsza połowa meczu między Lille i Angers zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2021-11-06 16:00 na obiekcie sportowym Stade Pierre-Mauroy rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 13 pomiędzy Lille a Angers.

Gole strzelali: Tiago Djaló 27' 1-0 Renato Sanches A. Ounahi 83' 1-1 B. Brahimi

Żółte kartki Lille: Jonathan Bamba 15' Benjamin André 69'

Żółte kartki Angers: Souleyman Doumbia 26' Danijel Petković 90'

Czerwone kartki Lille: Amadou Onana 90'

Czerwone kartki Angers:

Główny arbiter spotkania to Francois Letexier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Lille stawi czoła Monaco, następne spotkania z drużynami Red Bull Salzburg oraz Nantes. Kolejno natomiast Angers podejmie Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Lens oraz Monaco.

W dzisiejszych czasach fani futbolu z zapałem śledzą poczynania ligi Ligue 1. Liczące się piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak Jonathan Bamba Souleyman Doumbia systematycznie zapewniają wyborowym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Trafiamy na widowiskowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule zakończone żółtą kartką dodające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Wspaniałe potyczki między piłkarzami ligowymi zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często okazuje się, iż są to spotkania statyczne. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ligue 1. Lille i Angers jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stade Pierre-Mauroy.