Spotkanie Monaco vs Lille, wynik końcowy 2-2

Po pierwszej połowie spotkania między Monaco a Lille wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2021-11-19 20:00 na stadionie Stade Louis II rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 14 pomiędzy Monaco a Lille.

Gole strzelali: J. David 5' 0-1 J. David 9' 0-2 Tiago Djaló K. Diatta 41' 1-2 Y. Fofana W. Ben Yedder 83' 2-2 K. Volland

Żółte kartki Monaco: Strahinja Pavlović 3' Strahinja Pavlović 78' Youssouf Fofana 84'

Żółte kartki Lille: Zeki Çelik 7' Jonathan David 37' Yusuf Yazıcı 68' Timothy Weah 73' Cheikh Niasse 85'

Czerwone kartki Monaco: Strahinja Pavlović 78'

Główny sędzia spotkania to Willy Delajod, France. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Monaco stawi czoła Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Angers. Kolejno natomiast Lille z Red Bull Salzburg. Następne mecze zagra z drużynami Nantes i Rennes.

Mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi ekscytujące potyczki ligi Ligue 1. Mocne drużyny futbolowe i zawodnicy jak Strahinja Pavlović Zeki Çelik wielokrotnie zaserwowały wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Nieprzerwanie zdarzają się bezwzględne faule zakończone żółtą kartką, wyjątkowe asysty czy gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między drużynami ligowymi okazują się nader zażarte, rzadko bywa, iż mecze męczą. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ligue 1 i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Monaco i Lille w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stade Louis II.