Spotkanie Lille - Estac Troyes zakończone wynikiem 2-1

Dnia 2021-12-04 18:00 na obiekcie sportowym Stade Pierre-Mauroy odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 17. Zmierzyły się ze sobą Lille oraz Estac Troyes.

Pierwsza część spotkania między Lille a Estac Troyes zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: T. Dingomé 6' 0-1 F. Tardieu J. David 48' 1-1 B. André J. Giraudon 85' 2-1

Żółte kartki Lille: Xeka 41' Burak Yılmaz 66' Amadou Onana 88'

Żółte kartki Estac Troyes: Rominigue Kouame 22' Jimmy Giraudon 33' Yoann Salmier 33' Tristan Dingome 58'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoît Bastien, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Lille stawi czoła VfL Wolfsburg, następne spotkania z drużynami Lyon oraz Auxerre natomiast Estac Troyes zmierzy się z Bordeaux. Następne mecze zagra z drużynami Nancy oraz Stade Brestois 29.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice piłki nożnej śledzą poczynania w lidze Ligue 1. Mocne drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Xeka Rominigue Kouame nierzadko zagwarantowały kapitalnym kibicom mnóstwo wrażeń. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami ligowymi okazują się nieustępliwe, rzadko zdarza się definitywnie, że widowiska przynudzają. Obserwujemy spektakularne asysty i gole, brutalne faule gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ligue 1. Udział takich popularnych drużyn jak Lille oraz Estac Troyes z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stade Pierre-Mauroy.