Mecz między Rennes i Lille zakończony wynikiem 1-2 dnia 2021-12-01 20:00

Rennes kontra Lille 1-2.

Po pierwszej połowie meczu między Rennes a Lille wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2021-12-01 20:00 na obiekcie sportowym Roazhon Park rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Rennes i Lille.

Gole strzelali: Xeka 31' 0-1 T. Weah Renato Sanches 45' 0-2 B. Bourigeaud 85' 1-2

Żółte kartki Rennes: Jonas Martin 65' Birger Meling 90'

Żółte kartki Lille: Reinildo Isnard Mandava 89'

Czerwone kartki Rennes:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephanie Frappart, France. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Rennes stawi czoła Tottenham, następne spotkania z drużynami Nice i Lorient. Kolejno natomiast Lille zmierzy się z VfL Wolfsburg. Następne mecze zagra z drużynami Lyon i Auxerre.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców z zaangażowaniem śledzi niezwykle fascynujące potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Mocne drużyny piłkarskie i piłkarze jak Jonas Martin Reinildo Isnard Mandava niejednokrotnie zaserwowały wyborowym kibicom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, spektakularne asysty czy gole dodające smaczku całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę zmagania między drużynami okazują się bardzo zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, że widowiska przynudzają. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać widowiska sportowe lubianej ligi Ligue 1 i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Rennes i Lille jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Roazhon Park.