Spotkanie Lille kontra Lyon, wynik końcowy 0-0

Dnia 2021-12-12 12:00 na stadionie Stade Pierre-Mauroy rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 18 pomiędzy Lille a Lyon.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lille oraz Lyon wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Lille: Benjamin André 18' Zeki Çelik 22'

Żółte kartki Lyon: Damien Da Silva 24' Thiago Mendes 45' Malo Gusto 82' Moussa Dembélé 88' Rayan Cherki 90' Jérôme Boateng 90'

Czerwone kartki Lyon:

Główny arbiter meczu to Amaury Delerue, France. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Lille stanie naprzeciw Auxerre, następne spotkania z drużynami Bordeaux oraz Lorient. Kolejno natomiast Lyon zmierzy się z Paris FC. Następne mecze zagra z drużynami Metz oraz Paris Saint Germain.

W dzisiejszych czasach oddani fani piłki nożnej śledzą bardzo fascynujące starcia ligi Ligue 1. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Benjamin André Damien Da Silva często zapewniają wyborowym entuzjastom piłki nożnej wiele przeżyć. Zmagania pomiędzy graczami bywają zagorzałe, nie często zdarza się, iż potyczki nas męczą. Natrafiamy na idealnie wyliczone asysty oraz gole, bezlitosne faule, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskie ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Lille oraz Lyon z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stade Pierre-Mauroy.