Lille vs Lorient, wynik meczu 3-1

Lille vs Lorient 3-1. W dniu 2022-01-19 18:00 na obiekcie sportowym Stade Pierre-Mauroy rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 20. Zmierzyły się Lille i Lorient.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Lille a Lorient wynik to 3-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: I. Lihadji 10' 1-0 M. Jenz 19' 2-0 Reinildo 30' 3-0 Renato Sanches S. Soumano 90' 3-1

Żółte kartki Lille:

Żółte kartki Lorient:

Czerwone kartki Lorient:

Główny sędzia meczu to Florent Batta, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Lille zmierzy się już z Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Montpellier i Metz a Lorient z Lens. Następne mecze zagra z drużynami Monaco i Montpellier.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice śledzą poczynania ligi Ligue 1. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy jak systematycznie sprawiają kapitalnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Wielokrotnie zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul, zapadające w pamięć gole oraz asysty, które gwarantują wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć potyczki między graczami z ligi okazują się niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to potyczki statyczne. Z tego względu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Lille i Lorient jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stade Pierre-Mauroy.