Spotkanie między Lille oraz Paris Saint Germain dnia 2022-02-06 19:45 - 1-5

W dniu 2022-02-06 19:45 na obiekcie sportowym Stade Pierre-Mauroy odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 23 pomiędzy Lille a Paris Saint Germain.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Lille a Paris Saint Germain wynik to 1-3. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-5.

Gole strzelali: Danilo Pereira 10' 0-1 S. Botman 28' 1-1 H. Ben Arfa P. Kimpembe 32' 1-2 L. Messi L. Messi 38' 1-3 Danilo Pereira 51' 1-4 L. Paredes K. Mbappé 67' 1-5 M. Verratti

Żółte kartki Lille: Zeki Çelik 75' Domagoj Bradarić 83'

Żółte kartki Paris Saint Germain: Leandro Paredes 45'

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Główny sędzia meczu to Francois Letexier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lille stanie naprzeciw Montpellier, następne spotkania z drużynami Metz oraz Chelsea natomiast Paris Saint Germain z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid oraz Nantes.

Coraz częściej oddani kibice futbolu śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Złożone z utalentowanych obrońców/napastników piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Zeki Çelik Leandro Paredes raz za razem zaserwowały kapitalnym sympatykom mnóstwo przeżyć. Zdarzają się niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, które dodają pikanterii całemu widowisku. Zmagania między drużynami są bezkompromisowe, rzadko okazuje się koniec końców, iż potyczki przynudzają. Zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,oglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Lille i Paris Saint Germain oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stade Pierre-Mauroy.