Spotkanie Montpellier kontra Lille zakończone wynikiem 0-1

W dniu 2022-02-12 16:00 na obiekcie sportowym Stade de la Mosson rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą Montpellier i Lille.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Montpellier a Lille zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: Xeka 77' 0-1

Żółte kartki Montpellier: Jordan Ferri 46' Teji Savanier 83' Valère Germain 87'

Żółte kartki Lille: Benjamin André 18' Angel Gomes 22' Zeki Çelik 45' Xeka 64'

Czerwone kartki Montpellier:

Czerwone kartki Lille:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephanie Frappart, France. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Montpellier stawi czoła Lorient, następne spotkania z drużynami Rennes i Nantes natomiast Lille z Metz. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea i Lyon.

Oddani kibice śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Mocne drużyny futbolowe i zawodnicy jak Jordan Ferri Benjamin André raz za razem serwują fantastycznym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Bardzo często natrafiamy na przepiękne asysty i bramki, brutalne faule dodające pikanterii całemu widowisku. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi zdarzają się zaciekłe, bardzo rzadko bywa, iż widowiska przynudzają. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi Ligue 1 i przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Montpellier i Lille z ligi Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stade de la Mosson.