Dnia 2022-02-18 20:00 na stadionie Stade Pierre-Mauroy miał miejsce mecz Lille - Metz: wynik końcowy 0-0

Lille - Metz zakończony wynikiem 0-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Lille a Metz wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-02-18 20:00 na stadionie Stade Pierre-Mauroy rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 25. Zmierzyły się ze sobą Lille i Metz.

Gole strzelali:

Żółte kartki Lille: Edon Zhegrova 83' José Fonte 87' Tiago Djaló 90' Edon Zhegrova 90'

Żółte kartki Metz: Habib Maïga 22' Boubakar Kouyate 66' Marc-Aurele Caillard 79' Ibrahim Amadou 90'

Czerwone kartki Lille: Edon Zhegrova 90'

Czerwone kartki Metz:

Sędzią głównym tego spotkania był Bastien Dechepy, France. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Lille stawi czoła Chelsea, następne spotkania z drużynami Lyon i Clermont Foot natomiast Metz zmierzy się z Nantes. Następne mecze zagra z drużynami Saint Etienne i Lens.

Fani futbolu śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Mocne drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak Edon Zhegrova Habib Maïga stale serwują swoim wiernym sympatykom mnóstwo przeżyć. Potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają zagorzałe, nie często bywa, iż potyczki nas męczą. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać widowiska sportowe ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich zespołów jak Lille oraz Metz w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stade Pierre-Mauroy.