Na obiekcie Stade Pierre-Mauroy dnia 2022-04-16 19:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Lille i Lens zakończone wynikiem 1-2

Lille - Lens, wynik 1-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lille a Lens zakończyła się wynikiem 1-2. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2022-04-16 19:00 na stadionie Stade Pierre-Mauroy odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 32. Zmierzyły się Lille i Lens.

Gole strzelali: P. Frankowski 4' 0-1 A. Kalimuendo-Muinga 37' 0-2 David Costa Xeka 45' 1-2 E. Zhegrova

Żółte kartki Lille: Xeka 18' Jonathan David 29' Renato Sanches 45'

Żółte kartki Lens: Jonathan Gradit 45' Yannick Cahuzac 90'

Czerwone kartki Lens:

Sędzią głównym tego spotkania był Brisard Jerome, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Lille stanie naprzeciw Reims, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Estac Troyes. Kolejno natomiast Lens z Montpellier. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain i Nantes.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani śledzą poczynania w lidze Ligue 1. Mocne drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak Xeka Jonathan Gradit nieustannie serwują pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko walki pomiędzy graczami okazują się niezwykle zaciekłe, nie często bywa, że mecze nas męczą. Regularnie trafiamy na nieprzepisowe faule, przepiękne asysty i gole, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. To też warto oglądać spotkania piłkarskiej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Lille i Lens i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stade Pierre-Mauroy.