Na stadionie Stade Pierre-Mauroy miał miejsce mecz Lille - Strasbourg - wynik 1-0

Pierwsza połowa meczu między Lille oraz Strasbourg zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-04-24 15:05 na obiekcie sportowym Stade Pierre-Mauroy rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Lille oraz Strasbourg.

Gole strzelali: Z. Çelik 87' 1-0

Żółte kartki Lille: Gabriel Gudmundsson 36' Sven Botman 60'

Żółte kartki Strasbourg: Lucas Perrin 40' Frédéric Guilbert 70' Alexander Djiku 71'

Czerwone kartki Strasbourg:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremie Pignard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Lille stanie naprzeciw Estac Troyes, następne spotkania z drużynami Monaco oraz Nice natomiast Strasbourg z Paris Saint Germain. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 oraz Clermont Foot.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi bardzo ciekawe potyczki, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak Gabriel Gudmundsson Lucas Perrin częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty czy bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Wspaniałe zmagania między drużynami bywają nader nieustępliwe, nie często zdarza się, iż są to potyczki drętwe. Warto więc przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Lille oraz Strasbourg w lidze Ligue 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stade Pierre-Mauroy.