Spotkanie Reims kontra Lille zakończone wynikiem 2-1

Reims kontra Lille wynik 2-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Reims a Lille zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-04-20 17:00 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Reims oraz Lille.

Gole strzelali: M. Munetsi 32' 1-0 Renato Sanches 57' 1-1 A. Gomes Y. Abdelhamid 90' 2-1 B. Locko

Żółte kartki Reims: Dion Lopy 76'

Żółte kartki Lille: Zeki Çelik 89'

Czerwone kartki Reims:

Sędzią głównym tego spotkania był Hakim Ben el Salem Hadj, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Reims stanie naprzeciw Lorient, następne spotkania z drużynami Lens oraz Saint Etienne a Lille z Estac Troyes. Następne mecze zagra z drużynami Monaco oraz Nice.

Liczna grupa fanów z zapałem śledzi ekscytujące potyczki w lidze Ligue 1. Liczące się drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Dion Lopy Zeki Çelik raz za razem sprawiają fantastycznym miłośnikom wiele niesamowitych przeżyć. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami bywają niezwykle zajadłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż potyczki męczą fana. Nieprzerwanie trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, wyjątkowe gole i asysty zapewniające wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych,przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Reims oraz Lille i ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.