Dnia 2022-05-01 11:00 miało miejsce spotkanie Estac Troyes kontra Lille zakończone wynikiem 3-0

Estac Troyes kontra Lille 3-0. Dnia 2022-05-01 11:00 na stadionie Stade de l'Aube odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 35. Zmierzyły się ze sobą Estac Troyes i Lille.

Pierwsza połowa meczu między Estac Troyes i Lille zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: F. Tardieu 43' 1-0 I. Ugbo 55' 2-0 F. Tardieu 86' 3-0

Żółte kartki Estac Troyes:

Żółte kartki Lille: Benjamin André 43' Renato Sanches 50' Renato Sanches 50' Sven Botman 54' Gabriel Gudmundsson 61'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Lille: Renato Sanches 50' Burak Yılmaz 68'

Sędzią głównym tego spotkania był W. Delajod. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Estac Troyes zmierzy się już z Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Lens i Lorient a Lille z Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Nice i Rennes.

Fani śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Mocne futbolowe zespoły i piłkarze jak Benjamin André systematycznie zapewniają kapitalnym sympatykom mnóstwo emocji. Trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, wyśmienite asysty oraz gole zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Zmagania między piłkarzami ligowymi zdarzają się zajadłe, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, iż są to spotkania drętwe. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Estac Troyes i Lille w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stade de l'Aube.