Mecz Lille kontra Monaco zakończony wynikiem 1-2 dnia 2022-05-06 19:00 na obiekcie Stade Pierre-Mauroy

Pierwsza połowa meczu między Lille a Monaco zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2022-05-06 19:00 na obiekcie sportowym Stade Pierre-Mauroy rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 36 pomiędzy Lille a Monaco.

Gole strzelali: A. Tchouaméni 42' 0-1 W. Ben Yedder A. Gomes 69' 1-1 J. Bamba A. Tchouaméni 75' 1-2 Caio Henrique

Żółte kartki Lille: Zeki Çelik 39' José Fonte 50' Benjamin André 86' Jonathan Bamba 90'

Żółte kartki Monaco: Wissam Ben Yedder 66'

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Francois Letexier, France. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Lille stawi czoła Nice, następne spotkania z drużynami Rennes oraz Stade Brestois 29 a Monaco z Lens. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Oddani fani piłki nożnej śledzą bardzo interesujące potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Składające się z uzdolnionych graczy piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Zeki Çelik Wissam Ben Yedder wielokrotnie serwują wspaniałym fanom emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między zawodnikami bywają niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż są to mecze mało interesujące. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Lille i Monaco w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stade Pierre-Mauroy.