Dnia 2022-05-14 19:00 na obiekcie Allianz Riviera miał miejsce mecz Nice - Lille: wynik 1-3

Dnia 2022-05-14 19:00 na stadionie Allianz Riviera odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 37 pomiędzy Nice a Lille.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Nice a Lille wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Gole strzelali: J. Kluivert 31' 1-0 H. Boudaoui J. David 52' 1-1 T. Weah J. David 61' 1-2 T. Weah 90' 1-3 I. Lihadji

Żółte kartki Nice: Jordan Lotomba 45' Justin Kluivert 90'

Żółte kartki Lille: Gabriel Gudmundsson 12' Angel Gomes 66' Timothy Weah 90'

Czerwone kartki Nice:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Leonard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Nice zmierzy się już z Reims, następne spotkania z drużynami Rennes i natomiast Lille podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach oddani kibice śledzą starcia w lidze Ligue 1. Uzdolnione futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak m.in. Jordan Lotomba Gabriel Gudmundsson często serwują wspaniałym miłośnikom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Obserwujemy przepiękne asysty oraz bramki, nieczyste sytuacje na faul, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, że są to widowiska mało interesujące. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Ligue 1 i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Nice i Lille z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Allianz Riviera.