Mecz Lille - Rennes, wynik 2-2

Po pierwszej połowie meczu między Lille a Rennes wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Dnia 2022-05-21 19:00 na obiekcie sportowym Stade Pierre-Mauroy odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 38 pomiędzy Lille a Rennes.

Gole strzelali: T. Weah 11' 1-0 B. Bourigeaud 41' 1-1 T. Weah 88' 2-1 Z. Çelik S. Guirassy 90' 2-2 A. Truffert

Żółte kartki Lille: Benjamin André 25' Renato Sanches 57'

Żółte kartki Rennes: Adrien Truffert 43' Warmed Omari 54'

Czerwone kartki Rennes:

Sędzią głównym tego spotkania był Amaury Delerue, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Lille zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Rennes zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Dzisiaj wierni kibice śledzą ciekawe starcia w lidze Ligue 1. Liczące się zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Benjamin André Adrien Truffert nieustannie gwarantują wyśmienitym sympatykom emocje sięgające zenitu. Nieustannie natrafiamy na książkowe gole oraz asysty, bezwzględne sytuacje z faulem gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Walki między piłkarzami bywają nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to spotkania nużące. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ligue 1 i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Lille i Rennes jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stade Pierre-Mauroy.