Mecz Lille vs Auxerre zakończony wynikiem 4-1 dnia 2022-08-07 13:00 na stadionie Stade Pierre-Mauroy

Pierwsza połowa spotkania między Lille oraz Auxerre zakończyła się wynikiem 3-0. Końcowy wynik spotkania to 4-1.

W dniu 2022-08-07 13:00 na stadionie Stade Pierre-Mauroy rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 1. Na przeciw siebie stanęły Lille i Auxerre.

Gole strzelali: B. André 1' 1-0 J. David J. David 3' 2-0 R. Cabella J. David 39' 3-0 R. Cabella A. Zedadka 64' 4-0 J. Bamba G. Charbonnier 68' 4-1 Q. Bernard

Żółte kartki Lille: Angel Gomes 58' Tiago Djaló 73'

Żółte kartki Auxerre: Julian Jeanvier 44'

Czerwone kartki Auxerre:

Główny sędzia spotkania - Eric Wattellier, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lille stanie naprzeciw Nantes, następne spotkania z drużynami Paris Saint Germain i Ajaccio a Auxerre z Angers. Następne mecze zagra z drużynami Montpellier i Strasbourg.

Oddani fani futbolu śledzą niezwykle ciekawe poczynania w lidze Ligue 1. Mocne piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Angel Gomes Julian Jeanvier często sprawiają fantastycznym entuzjastom futbolu wiele przeżyć. Regularnie zdarzają się wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Niesamowite walki między drużynami futbolowymi bywają niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, iż mecze nas męczą. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych orazprzeglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Lille oraz Auxerre w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade Pierre-Mauroy.