Dnia 2022-08-21 18:45 na stadionie Stade Pierre-Mauroy miało miejsce spotkanie Lille - Paris Saint Germain zakończone wynikiem 1-7

Lille - Paris Saint Germain zakończony wynikiem 1-7.

Pierwsza część spotkania między Lille a Paris Saint Germain zakończyła się 0-4. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-7.

Dnia 2022-08-21 18:45 na stadionie Stade Pierre-Mauroy odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Lille oraz Paris Saint Germain.

Gole strzelali: K. Mbappé 1' 0-1 L. Messi L. Messi 27' 0-2 Nuno Mendes A. Hakimi 39' 0-3 Neymar Neymar 43' 0-4 Neymar 52' 0-5 A. Hakimi J. Bamba 54' 1-5 K. Mbappé 66' 1-6 Neymar K. Mbappé 87' 1-7 Neymar

Żółte kartki Lille: Benjamin André 39' Jonathan David 83'

Żółte kartki Paris Saint Germain: Sergio Ramos 34'

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Główny arbiter meczu - Clement Turpin, France. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Lille zmierzy się już z Ajaccio, następne spotkania z drużynami Nice oraz Montpellier natomiast Paris Saint Germain zmierzy się z Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Toulouse oraz Nantes.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia ligi Ligue 1. Fascynujące piłkarskie drużyny z tej ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Benjamin André Sergio Ramos wielokrotnie sprawiają wyborowym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między piłkarzami bywają niezwykle bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż spotkania przynudzają. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Lille oraz Paris Saint Germain w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stade Pierre-Mauroy.