Mecz Ajaccio kontra Lille na stadionie Stade François Coty dnia 2022-08-26 19:00 - wynik 1-3

Ajaccio kontra Lille 1-3.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Ajaccio a Lille zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

W dniu 2022-08-26 19:00 na obiekcie sportowym Stade François Coty rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 4 pomiędzy Ajaccio a Lille.

Gole strzelali: Y. Yazıcı 17' 0-1 J. Bamba 43' 0-2 Ismaily Tiago Djaló 66' 0-3 C. Bayala 84' 1-3

Żółte kartki Ajaccio: Thomas Mangani 71' Oumar Gonzalez 73' Cyrille Bayala 86'

Żółte kartki Lille: Bafodé Diakité 51' Edon Zhegrova 57'

Czerwone kartki Ajaccio:

Główny arbiter spotkania - Thomas Leonard, France. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Ajaccio zmierzy się już z Montpellier, następne spotkania z drużynami Lorient i Nice natomiast Lille zmierzy się z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Montpellier i Marseille.

Oddani kibice śledzą potyczki w lidze Ligue 1. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Thomas Mangani Bafodé Diakité bardzo często zaserwowały fantastycznym sympatykom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są niezwykle bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, iż mecze nas nudzą. Regularnie trafiamy na nieczyste faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, niezwykłe gole oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ligue 1 i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Ajaccio oraz Lille w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stade François Coty.