Lille - Lens, wynik spotkania - 1-0

W dniu 2022-10-09 18:45 na obiekcie sportowym Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 10 pomiędzy Lille a Lens.

Po pierwszej połowie meczu między Lille oraz Lens wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: J. David 44' 1-0

Żółte kartki Lille: José Fonte 14' André Gomes 37' Benjamin André 39'

Żółte kartki Lens: Jimmy Cabot 4' Facundo Medina 36' Massadio Haïdara 43' Deiver Machado 53' Przemysław Frankowski 90'

Czerwone kartki Lens:

Główny sędzia meczu - Francois Letexier, France. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Lille zmierzy się już z Strasbourg, następne spotkania z drużynami Monaco i Lyon. Kolejno natomiast Lens zmierzy się z Montpellier. Następne mecze zagra z drużynami Marseille i Toulouse.

Dzisiaj mnóstwo kibiców śledzi potyczki ligi Ligue 1. Liczące się drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak José Fonte Jimmy Cabot często zapewniają wspaniałym fanom wiele emocji. Zmagania między zawodnikami z ligi są zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to mecze statyczne. Regularnie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, niezwykłe asysty czy gole, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Ligue 1 i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Lille oraz Lens i ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy.