Strasbourg - Lille, wynik meczu 0-3

Pierwsza połowa spotkania między Strasbourg a Lille zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Dnia 2022-10-14 19:00 na obiekcie sportowym Stade de la Meinau rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Strasbourg i Lille.

Gole strzelali: J. David 41' 0-1 J. David 76' 0-2 T. Weah R. Cabella 80' 0-3 T. Weah

Żółte kartki Strasbourg: Maxime Le Marchand 19' Sanjin Prcić 22' Gerzino Nyamsi 81'

Żółte kartki Lille: Benjamin André 17'

Czerwone kartki Strasbourg:

Główny arbiter spotkania - Jeremie Pignard, France. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Strasbourg stanie naprzeciw Toulouse, następne spotkania z drużynami Marseille i Ajaccio a Lille zmierzy się z Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Lyon i Rennes.

Oddani fani śledzą poczynania, które dotyczą ligi Ligue 1. Fascynujące drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Maxime Le Marchand Benjamin André nieustannie serwują własnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe walki między graczami są niezwykle zajadłe, nie często okazuje się, iż widowiska nie są warte uwagi. Stale trafiamy na wyśmienite asysty oraz bramki, bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ligue 1 i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Strasbourg i Lille oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stade de la Meinau.