Spotkanie Lille vs Monaco zakończone wynikiem 4-3

Lille vs Monaco 4-3. Dnia 2022-10-23 18:45 na obiekcie sportowym Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 12 pomiędzy Lille a Monaco.

Pierwsza połowa spotkania między Lille oraz Monaco zakończyła się wynikiem 2-2. Końcowy wynik spotkania to 4-3.

Gole strzelali: Alexsandro Ribeiro 22' 1-0 A. Ounas Caio Henrique 34' 1-1 R. Cabella 39' 2-1 A. Disasi 44' 2-2 W. Ben Yedder W. Ben Yedder 53' 2-3 R. Cabella 62' 3-3 J. David J. Bamba 71' 4-3 A. Gomes

Żółte kartki Lille: Jonathan Bamba 50'

Żółte kartki Monaco: Eliot Matazo 21' Benoît Badiashile 58'

Czerwone kartki Monaco:

Główny arbiter spotkania - Willy Delajod, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lille stanie naprzeciw Lyon, następne spotkania z drużynami Rennes oraz Angers. Kolejno natomiast Monaco podejmie Ferencvarosi TC. Następne mecze zagra z drużynami Angers oraz FK Crvena Zvezda.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Składające się z uzdolnionych napastników/obrońców zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Jonathan Bamba Eliot Matazo nieustannie sprawiają wyborowym miłośnikom wiele wrażeń. Potyczki między graczami ligowymi zdarzają się zaciekłe, rzadko okazuje się, iż są to zmagania nie warte uwagi. Natrafiamy na książkowe bramki czy asysty, bezwzględne faule gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Warto więc śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,przeglądać widowiska piłkarskie ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Lille oraz Monaco oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy.