Lyon kontra Lille, wynik meczu 1-0

Lyon kontra Lille zakończony wynikiem 1-0. Dnia 2022-10-30 19:45 na obiekcie sportowym Groupama Stadium odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 13. Zmierzyły się ze sobą Lyon i Lille.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Lyon i Lille wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: A. Lacazette 74' 1-0 N. Tagliafico

Żółte kartki Lyon: Damien Da Silva 41' Johann Lepenant 51' Castello Lukeba 67'

Żółte kartki Lille: Jonathan David 48'

Czerwone kartki Lyon:

Czerwone kartki Lille:

Główny sędzia spotkania to Jérôme Brisard, France. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Lyon stanie naprzeciw Marseille, następne spotkania z drużynami Nice i Stade Brestois 29 natomiast Lille z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Angers i Clermont Foot.

Liczni fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Składające się z zdolnych zawodników futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak między innymi Damien Da Silva Jonathan David nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wiele przeżyć. Nieustannie zdarzają się nieprzepisowe faule, przechodzące do historii asysty czy gole gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Zapadające w pamięć walki między drużynami piłkarskimi są nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, że potyczki nas męczą. Z tego powodu warto śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Lyon i Lille oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Groupama Stadium.