Mecz między Lille oraz Rennes na stadionie Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy dnia 2022-11-06 16:05: 1-1

Lille vs Rennes wynik 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Lille a Rennes wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2022-11-06 16:05 na stadionie Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 14 pomiędzy Lille a Rennes.

Gole strzelali: José Fonte 16' 1-0 B. Bourigeaud 58' 1-1

Żółte kartki Lille: Tiago Djaló 54' Jonathan Bamba 57' Bafodé Diakité 74' Carlos Baleba 90'

Żółte kartki Rennes: Christopher Wooh 36'

Czerwone kartki Rennes: Birger Meling 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Johan Hamel, France. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Lille zmierzy się już z Angers, następne spotkania z drużynami Clermont Foot oraz Reims a Rennes podejmie Toulouse. Następne mecze zagra z drużynami Reims oraz Nice.

Fani śledzą poczynania, które startują w lidze Ligue 1. Interesujące piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak Tiago Djaló Christopher Wooh często sprawiają kapitalnym kibicom emocje sięgające zenitu. Interesujące walki między zawodnikami są bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, iż spotkania przynudzają. Trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, wyśmienite bramki czy asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Lille i Rennes z ligi Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy.