Lille - Reims, wynik spotkania - 1-1

Lille - Reims, wynik 1-1. Dnia 2023-01-02 16:00 na stadionie Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 17. Zmierzyły się ze sobą Lille i Reims.

Po pierwszej połowie spotkania między Lille a Reims wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: J. David 32' 1-0 J. Cajuste 79' 1-1 T. De Smet

Żółte kartki Lille: Alexsandro Ribeiro 85'

Żółte kartki Reims: Yunis Abdelhamid 29'

Czerwone kartki Reims:

Główny sędzia spotkania - Eric Wattellier, France. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Lille stanie naprzeciw Estac Troyes, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 i Estac Troyes. Kolejno natomiast Reims z Loon-Plage. Następne mecze zagra z drużynami Ajaccio i Nice.

Bardzo często wierni kibice śledzą starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Alexsandro Ribeiro Yunis Abdelhamid nierzadko zaserwowały wyśmienitym miłośnikom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Wspaniałe potyczki między piłkarzami bywają zajadłe, nie często bywa, iż są to mecze nudne. Stale trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, niezwykłe gole czy asysty zapewniające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić spotkania piłkarskie lubianej ligi Ligue 1 i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Lille oraz Reims oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy.