Spotkanie Lille kontra Estac Troyes zakończone wynikiem 5-1 na obiekcie Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy dnia 2023-01-15 12:00

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lille a Estac Troyes zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 5-1.

Dnia 2023-01-15 12:00 na obiekcie sportowym Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 19 pomiędzy Lille a Estac Troyes.

Gole strzelali: M. Bayo 16' 1-0 A. Gomes J. David 45' 2-0 M. Bayo 47' 3-0 Mama Baldé 65' 3-1 Abdu Conté A. Virginius 75' 4-1 J. David 88' 5-1 R. Cabella

Żółte kartki Lille: Carlos Baleba 23'

Żółte kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Estac Troyes:

Główny sędzia spotkania to Pierre Gaillouste, France. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Lille stanie naprzeciw PAU, następne spotkania z drużynami Nice i Clermont Foot a Estac Troyes z Lens. Następne mecze zagra z drużynami Toulouse i Lyon.

Bardzo często fani śledzą poczynania w lidze Ligue 1. Interesujące zespoły futbolowe i piłkarze jak Carlos Baleba często sprawiają wyśmienitym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul, niezwykłe asysty oraz gole zapewniające pikanterii całemu widowisku. Zmagania pomiędzy piłkarzami zdarzają się nader zażarte, nie często zdarza się, iż potyczki nudzą. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ligue 1 i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Lille oraz Estac Troyes jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy.