Dnia 2023-01-29 12:00 na obiekcie Allianz Riviera odbył się mecz między Nice oraz Lille zakończony wynikiem 1-0

Po pierwszej połowie spotkania między Nice i Lille wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-01-29 12:00 na obiekcie sportowym Allianz Riviera odbył się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 20 pomiędzy Nice a Lille.

Gole strzelali: G. Laborde 34' 1-0 B. Bouanani

Żółte kartki Nice: Dante 16' Hicham Boudaoui 68' Khéphren Thuram 72'

Żółte kartki Lille: Angel Gomes 85' Tiago Djaló 90'

Czerwone kartki Nice:

Sędzią głównym tego spotkania był Eric Wattellier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Nice stawi czoła Lens, następne spotkania z drużynami Marseille oraz Ajaccio. Kolejno natomiast Lille podejmie Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Rennes oraz Lyon.

Wierni kibice śledzą potyczki w lidze Ligue 1. Fascynujące piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak Dante Angel Gomes częstokroć zaserwowały wyborowym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy brutalne faule, wspaniałe asysty oraz bramki, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Wspaniałe zmagania między drużynami piłkarskimi zdarzają się zagorzałe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż zmagania nas męczą. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ligue 1. Nice i Lille i ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Allianz Riviera.