Spotkanie Lille - Strasbourg, wynik 2-0

W dniu 2023-02-12 14:00 na obiekcie sportowym Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 23. Zmierzyły się Lille i Strasbourg.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lille i Strasbourg zakończyła się wynikiem 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: J. David 23' 1-0 J. David 28' 2-0

Żółte kartki Lille: A. Virginius 80'

Żółte kartki Strasbourg: S. Prcic 36' C. Dagba 88'

Czerwone kartki Lille:

Czerwone kartki Strasbourg:

Sędzią głównym tego spotkania był Hakim Ben el Salem Hadj, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Lille stawi czoła Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 i Lens. Kolejno natomiast Strasbourg z Angers. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot i Stade Brestois 29.

Oddani fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą starcia ligi Ligue 1. Utalentowane zespoły piłkarskie i zawodnicy jak A. Virginius S. Prcic wielokrotnie zapewniają wspaniałym entuzjastom futbolu mnóstwo przeżyć. Zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem, przechodzące do historii asysty i bramki, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się bardzo zażarte, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż są to zmagania nużące. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Lille i Strasbourg i ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy.