Mecz Lens vs Lille, wynik 1-1

Lens vs Lille, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Lens a Lille wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-03-04 16:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 26 pomiędzy Lens a Lille.

Gole strzelali: José Fonte 41' 1-0 J. David 69' 1-1 J. Bamba

Żółte kartki Lens: Seko Fofana 23' Jonathan Gradit 90'

Żółte kartki Lille: André Gomes 2' José Fonte 27' Benjamin André 44' Alexsandro Ribeiro 90'

Czerwone kartki Lens:

Główny sędzia meczu to Francois Letexier, France. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Lens zmierzy się już z Clermont Foot, następne spotkania z drużynami Angers oraz Rennes natomiast Lille z Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Toulouse oraz Lorient.

Fani śledzą poczynania ligi Ligue 1. Ciekawe futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak Seko Fofana André Gomes systematycznie serwują fantastycznym sympatykom wiele niesamowitych wrażeń. Nieustannie zdarzają się ostre sytuacje z faulem, książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają pikanterii całemu widowisku. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi są nieustępliwe, nie często bywa, że są to spotkania statyczne. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Lens oraz Lille z ligi Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.