Dnia 2023-05-06 17:00 odbyło się spotkanie Reims kontra Lille - 1-0

Po pierwszej połowie meczu między Reims oraz Lille wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-05-06 17:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 34. Zmierzyły się Reims oraz Lille.

Gole strzelali: M. Munetsi 21' 1-0

Żółte kartki Reims: Yunis Abdelhamid 71' Maxime Busi 90'

Żółte kartki Lille: José Fonte 37' Angel Gomes 60' Alexsandro Ribeiro 83'

Czerwone kartki Reims:

Główny arbiter meczu - Thomas Leonard, France. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Reims zmierzy się już z Lens, następne spotkania z drużynami Angers oraz Lyon a Lille podejmie Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Marseille oraz Nantes.

Coraz częściej liczni fani śledzą starcia w lidze Ligue 1. Interesujące drużyny futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy jak Yunis Abdelhamid José Fonte raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo pozytywnych emocji. Zdarzają się niezwykłe asysty i gole, bezwzględne faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między graczami ligowymi zdarzają się zajadłe, nie często zdarza się, że są to widowiska statyczne. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Reims oraz Lille jak ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stade Auguste-Delaune II.