Mecz między Estac Troyes oraz Lille zakończony wynikiem 1-1 dnia 2023-06-03 19:00 na stadionie Stade de l'Aube

Dnia 2023-06-03 19:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Aube odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 38. Na przeciw siebie stanęły Estac Troyes oraz Lille.

Po pierwszej połowie spotkania między Estac Troyes oraz Lille wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: B. Diakité 52' 0-1 J. Bamba Rony Lopes 72' 1-1 T. Baldé

Żółte kartki Estac Troyes:

Żółte kartki Lille: Benjamin André 15' Gabriel Gudmundsson 26' Angel Gomes 32' Adam Ounas 55'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Stinat, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Estac Troyes stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz a Lille z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni fani śledzą starcia w lidze Ligue 1. Złożone z utalentowanych graczy piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak Benjamin André częstokroć zaserwowały fantastycznym entuzjastom wiele pozytywnych przeżyć. Potyczki między piłkarzami z ligi okazują się niezwykle zażarte, nie często bywa, iż zmagania męczą. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, książkowe bramki czy asysty, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Estac Troyes oraz Lille z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stade de l'Aube.