Stade Brestois 29 - Lille 1-1

Stade Brestois 29 kontra Lille, wynik spotkania: 1-1

Wczoraj, dnia 17 marca 2024 roku, na stadionie Stade Francis-Le Blé odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Stade Brestois 29 i Lille. Pomimo wyrównanej rywalizacji, ostatecznie obie ekipy podzieliły się punktami, kończąc starcie remisem 1-1. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, ale emocje sięgnęły zenitu w drugiej części spotkania. Szczegółowy raport z tego starcia znajdziecie poniżej.

Lille kontra Rennes wynik spotkania 2-2

Lille kontra Rennes, wynik meczu - 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Lille i Rennes w ramach 25. kolejki Ligue 1 dostarczył wielu emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Spotkanie, które odbyło się w Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy, zakończyło się remisem 2-2, mimo że po pierwszej połowie goście prowadzili 2-0. Po 90 minutach obie ekipy musiały podzielić się punktami, a kibice mogli cieszyć się z widowiska pełnego walki i niespodzianek.

Mecz pomiędzy Reims vs Lille wynik meczu 0-1

Dnia 2024-03-02 16:00 odbył się mecz Reims kontra Lille zakończony wynikiem 0-1

W najnowszym starciu Ligue 1 między drużynami Reims i Lille, emocje sięgały zenitu. Mecz rozegrany w Stade Auguste-Delaune zakończył się minimalnym zwycięstwem 1-0 na korzyść ekipy Lille. Mimo wyrównanej rywalizacji, żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarzy w pierwszej połowie, a decydujące trafienie padło dopiero w drugiej połowie. To spotkanie odbyło się 2 marca 2024 roku o godzinie 16:00, a już od tamtej chwili kibice obu klubów żyli każdą akcją na boisku.

Mecz Toulouse vs Lille 3-1

Mecz Toulouse vs Lille zakończony wynikiem 3-1

W meczu 23. kolejki Ligue 1 drużyna Toulouse podejmowała u siebie ekipę Lille na Stadium de Toulouse. Spotkanie, które odbyło się 25 lutego 2024 roku o godzinie 14:00, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-1, mimo że na przerwę schodzili przy wyniku 0-1. Zobaczymy, jak przebiegała ta emocjonująca konfrontacja.

Lille - LE Havre 3-0

Na obiekcie Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy dnia 2024-02-17 16:00 miał miejsce mecz Lille - LE Havre zakończony wynikiem 3-0

W dniu 17 lutego 2024 roku odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Lille i LE Havre w ramach 22. kolejki Ligue 1. Spotkanie miało miejsce na boisku Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy. Lille pewnie pokonało rywali 3-0, prowadząc 2-0 już na przerwę. Wydarzenia z tego starcia wciąż gorąco komentowane są wśród kibiców.

Paris Saint Germain kontra Lille zakończony wynikiem 3-1

Mecz Paris Saint Germain kontra Lille zakończony wynikiem 3-1

W miniony czwartek, 10 lutego 2024 roku, na boisku Parc des Princes w ramach 21. kolejki Ligue 1, doszło do starcia pomiędzy Paris Saint Germain a Lille. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-1, po dwóch bramkach zdobytych przed przerwą. Mecz ten miał miejsce zaledwie dwa dni temu, a my przygotowaliśmy dla Was szczegółową relację z tego emocjonującego starcia.

Mecz Lille kontra Clermont Foot 4-0

Spotkanie Lille vs Clermont Foot zakończone wynikiem 4-0

W dniu 4 lutego 2024 roku odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Lille i Clermont Foot. Spotkanie to miało miejsce w ramach 20. kolejki Ligue 1 na stadionie Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy. Wynik końcowy meczu to 4-0 na korzyść drużyny Lille, który został osiągnięty jeszcze przed przerwą, utrzymując się do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz Montpellier - Lille, wynik 0-0

Mecz Montpellier vs Lille, wynik 0-0

Dzisiaj przygotowaliśmy dla was relację z meczu piłkarskiego pomiędzy drużynami Montpellier i Lille, który odbył się w ramach 19. kolejki Ligue 1. Mecz zakończył się remisem 0-0, a wynik na przerwę również wynosił 0-0. Spotkanie miało miejsce na Stade de la Mosson-Mondial 98 o godzinie 12:00 w dniu 28 stycznia 2024 roku.

Lille kontra Lorient wynik meczu 3-0

Lille vs Lorient, wynik spotkania - 3-0

W sobotę drużyna Lille podejmowała Lorient w ramach 18. kolejki Ligue 1. Gospodarze wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując rywali 3-0. Wynik na przerwę wynosił 1-0. Mecz odbył się o godzinie 12:00 w Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy.

Lille vs Paris Saint Germain 1-1

Mecz Lille vs Paris Saint Germain, wynik 1-1

Mecz pomiędzy drużynami Lille oraz Paris Saint Germain zakończył się remisem 1-1. Spotkanie odbyło się w ramach 16. kolejki Ligue 1 w Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0. Kibice obejrzeli zacięte starcie dwóch czołowych drużyn francuskiej ligi.

Clermont Foot kontra Lille, wynik 0-0

Dnia 2023-12-10 14:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Clermont Foot i Lille zakończone wynikiem 0-0

W dniu 10 grudnia 2023 roku na Stade Gabriel Montpied odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Clermont Foot i Lille. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0, a podczas przerwy obie drużyny utrzymywały wynik bezbramkowy. Mecz ten odbył się w ramach 15. kolejki Ligue 1.

Lille kontra Metz, wynik końcowy 2-0

Na stadionie Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy dnia 2023-12-03 16:05 miał miejsce mecz Lille vs Metz - 2-0

W sobotnim starciu drużyn Lille i Metz padł wynik 2-0 na korzyść gospodarzy. Mecz, który odbył się w ramach 14. kolejki Ligue 1, rozgrywany był na stadionie Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy. Zespoły nie zdołały zmienić wyniku w drugiej połowie, co pozwoliło Lille utrzymać prowadzenie zdobyte jeszcze przed przerwą.

Mecz pomiędzy Lyon kontra Lille, wynik końcowy 0-2

Mecz Lyon kontra Lille dnia 2023-11-26 19:45 na stadionie Groupama Stadium - 0-2

W najnowszym starciu Ligue 1, drużyna Lyon podejmowała Lille na swoim stadionie Groupama Stadium. Mecz zakończył się wygraną Lille z wynikiem 0-2. Już na przerwę goście prowadzili 0-2, utrzymując swoją przewagę do końcowego gwizdka sędziego. To było starcie, które zapadnie w pamięci fanów obu zespołów.