Na stadionie Stade Pierre-Mauroy dnia 2022-03-06 16:05 miał miejsce mecz Lille kontra Clermont Foot - 4-0

Lille kontra Clermont Foot, wynik końcowy 4-0. W dniu 2022-03-06 16:05 na stadionie Stade Pierre-Mauroy rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 27. Zmierzyły się ze sobą Lille oraz Clermont Foot.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lille a Clermont Foot wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Gole strzelali: J. Bamba 3' 1-0 Renato Sanches J. David 71' 2-0 Renato Sanches Z. Çelik 84' 3-0 E. Zhegrova 90' 4-0 Z. Çelik

Żółte kartki Lille: Hatem Ben Arfa 50'

Żółte kartki Clermont Foot: Salis Abdul Samed 36' Alidu Seidu 66' Salis Abdul Samed 68'

Czerwone kartki Clermont Foot: Salis Abdul Samed 68'

Główny arbiter spotkania to Thomas Leonard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Lille zmierzy się już z Saint Etienne, następne spotkania z drużynami Chelsea oraz Nantes. Kolejno natomiast Clermont Foot podejmie Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Lens oraz Nantes.

Mnóstwo fanów z dużym entuzjazmem śledzi interesujące starcia w lidze Ligue 1. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak Hatem Ben Arfa Salis Abdul Samed nieraz zaserwowały kapitalnym entuzjastom futbolu wiele wrażeń. Wielokrotnie zdarzają się przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy drużynami bywają nieustępliwe, rzadko bywa, iż są to spotkania drętwe. Z tego powodu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Ligue 1. Lille oraz Clermont Foot oraz ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stade Pierre-Mauroy.