Mecz między Lille oraz Toulouse dnia 2023-11-12 14:00 - 1-1

W meczu 12. kolejki Ligue 1 doszło do zaciętego starcia pomiędzy drużynami Lille i Toulouse. Spotkanie rozgrywane na Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy przyniosło remisowe rezultaty - 1-1. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem drużyny gospodarzy, jednak po przerwie Toulouse zdołało odrobić straty i doprowadzić do remisu. Całe widowisko dostarczyło wielu emocji dla kibiców obu ekip. Wynik 1-1 pozostawił obie drużyny z równą ilością punktów na koncie.

Relacja z meczu Lille - Toulouse

Dziś na stadionie Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Lille i Toulouse w ramach 12. kolejki Ligue 1. Mecz zakończył się remisem 1-1.

W pierwszej połowie gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą bramki zdobytej przez L. Yoro w 30. minucie po asyście E. Zhegrova. Wynik ten utrzymał się do przerwy.

W drugiej połowie goście zdołali doprowadzić do wyrównania, kiedy to T. Dallinga zdobył bramkę w 65. minucie po asyście V. Sierro. Pomimo starań obu drużyn, żaden z zespołów nie zdołał zdobyć kolejnej bramki do końca regulaminowego czasu gry.

Spotkanie wyróżniały liczne żółte kartki. Dla gospodarzy byli to Nabil Bentaleb (38'), Jonathan David (47') oraz Alexsandro Ribeiro (64'), natomiast dla gości kartki żółte obejrzało Stijn Spierings (61'), Thijs Dallinga (82'), Ibrahim Cissoko (90') oraz Rasmus Nicolaisen (90').

Sędzią głównym meczu był Mathieu Vernice z Francji.

Podsumowując, mecz pomiędzy Lille i Toulouse zakończył się remisem 1-1. Następne mecze dla Lille to starcia z Lyon, Olimpiją Ljubljana oraz Metz. Natomiast Toulouse zmierzy się z zespołami Nice, Union St. Gilloise oraz Lorient.