Na stadionie Stade Pierre-Mauroy dnia 2022-04-02 17:00 miał miejsce mecz Lille - Bordeaux zakończony wynikiem 0-0

Dnia 2022-04-02 17:00 na stadionie Stade Pierre-Mauroy rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Lille oraz Bordeaux.

Pierwsza połowa meczu między Lille i Bordeaux zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Lille: Burak Yılmaz 19' Benjamin André 44'

Żółte kartki Bordeaux: Enock Kwateng 21' Enock Kwateng 35' Danylo Ignatenko 84' Gaetan Poussin 86'

Czerwone kartki Bordeaux: Enock Kwateng 35'

Sędzią głównym tego spotkania był Bastien Dechepy, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lille stawi czoła Angers, następne spotkania z drużynami Lens oraz Reims. Kolejno natomiast Bordeaux zmierzy się z Metz. Następne mecze zagra z drużynami Lyon oraz Saint Etienne.

Wierni kibice śledzą niezwykle interesujące poczynania w lidze Ligue 1. Fascynujące zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak Burak Yılmaz Enock Kwateng wielokrotnie zapewniają kapitalnym sympatykom mnóstwo niezapomnianych emocji. Zmagania między graczami są zajadłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż mecze nudzą fana. Trafiamy na książkowe asysty czy bramki, nieczyste sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1. Lille i Bordeaux i ich udział w Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stade Pierre-Mauroy.