Mecz pomiędzy Estac Troyes i Lille zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Stade de l'Aube dnia 2023-06-03 19:00

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Estac Troyes oraz Lille zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-06-03 19:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Aube rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 38 pomiędzy Estac Troyes a Lille.

Gole strzelali: B. Diakité 52' 0-1 J. Bamba Rony Lopes 72' 1-1 T. Baldé

Żółte kartki Estac Troyes:

Żółte kartki Lille: Benjamin André 15' Gabriel Gudmundsson 26' Angel Gomes 32' Adam Ounas 55'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Lille:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Stinat. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Estac Troyes stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Lille zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Dzisiaj wielu fanów śledzi ekscytujące starcia ligi Ligue 1. Ciekawe piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Benjamin André wielokrotnie zapewniły wyśmienitym miłośnikom mnóstwo pozytywnych emocji. Ustawicznie zdarzają się nieczyste faule, wspaniałe asysty czy gole, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami zdarzają się zaciekłe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to mecze drętwe. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ligue 1 i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Estac Troyes oraz Lille z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stade de l'Aube.