Lyon - Lille, wynik meczu - 0-1

W dniu 2022-02-27 19:45 na obiekcie sportowym Groupama Stadium rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Lyon i Lille.

Po pierwszej połowie spotkania między Lyon a Lille wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: G. Gudmundsson 35' 0-1

Żółte kartki Lyon: Moussa Dembélé 19' Maxence Caqueret 43' Houssem Aouar 90'

Żółte kartki Lille: Jonathan David 81' Xeka 83'

Czerwone kartki Lyon:

Główny arbiter meczu - Clement Turpin, France. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Lyon stawi czoła Lorient, następne spotkania z drużynami FC Porto i Rennes. Kolejno natomiast Lille podejmie Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Saint Etienne i Chelsea.

Liczni kibice śledzą interesujące potyczki w lidze Ligue 1. Fascynujące zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze jak Moussa Dembélé Jonathan David raz za razem zapewniają fantastycznym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę potyczki między graczami ligowymi są zajadłe, rzadko bywa jednoznacznie, iż są to zmagania usypiające. Zdarzają się ostre faule zakończone czerwoną kartką, idealnie wyliczone asysty czy gole dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ligue 1. Lyon oraz Lille oraz ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Groupama Stadium.