Mecz Paris Saint Germain kontra Lille zakończony wynikiem 3-1

W miniony czwartek, 10 lutego 2024 roku, na boisku Parc des Princes w ramach 21. kolejki Ligue 1, doszło do starcia pomiędzy Paris Saint Germain a Lille. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-1, po dwóch bramkach zdobytych przed przerwą. Mecz ten miał miejsce zaledwie dwa dni temu, a my przygotowaliśmy dla Was szczegółową relację z tego emocjonującego starcia.

Mecz pomiędzy Paris Saint Germain a Lille na Parc des Princes

Paris Saint Germain podejmowało drużynę Lille na własnym stadionie Parc des Princes w ramach 21. kolejki Ligue 1. Mecz odbył się 10 lutego o godzinie 20:00. Sędzią głównym spotkania był François Letexier z Francji.

Relacja z meczu:

Zapowiadało się na pełen emocji mecz na Parc des Princes! Piękna pogoda sprzyjała futbolowi, a kibice obu drużyn stworzyli niesamowitą atmosferę na trybunach.

6' - GOL! Y. Yazıcı otwiera wynik spotkania na korzyść Lille. Gospodarze szybko muszą odpowiedzieć, by nie oddalić się zbyt daleko.

10' - Bramka! Gonçalo Ramos wyrównuje dla Paris Saint Germain po asyście O. Dembélé. Wynik 1-1, a emocje sięgają zenitu!

17' - To już 2-1! Alexsandro Ribeiro daje prowadzenie Gospodarzom po ładnym uderzeniu. Lille musi się teraz postarać, by nie stracić kontaktu z przeciwnikiem.

35' - Pierwsza żółta kartka dla gospodarzy, zostaje ukarany Manuel Ugarte za faul.

52' - Kolejna żółta kartka, tym razem dla Lille. Alexsandro Ribeiro przyczynia się do kolorowej kartonowej kartki w tym meczu.

74' - Nordi Mukiele dostaje żółtą kartkę po zbyt zdecydowanym wejściu w środku boiska.

80' - GOOOOL! R. Kolo Muani ustala wynik meczu na 3-1 po asyście B. Barcoli. Gospodarze zapewniają sobie spokojne końcówki spotkania.

Na boisku nie padły żadne czerwone kartki, co świadczy o fair play zawodników obu drużyn. Paris Saint Germain zasłużenie wygrywa z Lille 3-1, prezentując wysoką skuteczność w drugiej połowie.

Następne mecze będą kluczowe dla obu drużyn, które będą chciały utrzymać dobrą passę. Paris Saint Germain zmierzy się z Real Sociedad, Nantes i Rennes, natomiast Lille czekają starcia z LE Havre, Toulouse i Reims. Emocje w Ligue 1 nie opadają, a piłkarskie widowiska trzymają fanów w napięciu!