Na stadionie Stade Matmut-Atlantique dnia 2021-12-22 20:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Bordeaux i Lille zakończone wynikiem 2-3

Bordeaux kontra Lille zakończony wynikiem 2-3. W dniu 2021-12-22 20:00 na obiekcie sportowym Stade Matmut-Atlantique rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 19 pomiędzy Bordeaux a Lille.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Bordeaux a Lille zakończyła się 2-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-3.

Gole strzelali: A. Elis 17' 1-0 T. Pembélé B. André 33' 1-1 S. Botman A. Elis 45' 2-1 Y. Adli B. Yılmaz 77' 2-2 J. David 84' 2-3 I. Lihadji

Żółte kartki Bordeaux: Fransérgio 45'

Żółte kartki Lille: Burak Yılmaz 36' Renato Sanches 37' Tiago Djaló 88'

Czerwone kartki Bordeaux:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Lesage. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Bordeaux zmierzy się już z Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Marseille i Rennes natomiast Lille zmierzy się z Lens. Następne mecze zagra z drużynami Lorient i Marseille.

Liczni kibice z dużym zapałem śledzą potyczki w lidze Ligue 1. Liczące się zespoły piłkarskie i piłkarze jak Fransérgio Burak Yılmaz systematycznie gwarantują wyśmienitym fanom wiele emocji. Natrafiamy na idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy graczami są zażarte, rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to widowiska usypiające. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich znanych zespołów jak Bordeaux i Lille w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stade Matmut-Atlantique.