Lille - Nice, wynik spotkania 1-2

Lille - Nice, wynik 1-2. W dniu 2022-08-31 19:00 na obiekcie sportowym Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Lille oraz Nice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lille a Nice zakończyła się wynikiem 1-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: J. Bamba 20' 1-0 Y. Yazıcı A. Delort 22' 1-1 N. Pépé 29' 1-2

Żółte kartki Lille: Jonathan Bamba 85'

Żółte kartki Nice: Pablo Rosario 26' Melvin Bard 73' Youcef Atal 81' Khépren Thuram 90'

Czerwone kartki Nice:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Stinat, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Lille zmierzy się już z Marseille, następne spotkania z drużynami Toulouse oraz Lorient. Kolejno natomiast Nice z FC Koln. Następne mecze zagra z drużynami Ajaccio oraz FK Partizan.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów śledzi potyczki ligi Ligue 1. Interesujące zespoły futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy jak Jonathan Bamba Pablo Rosario stale serwują wyborowym fanom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Walki pomiędzy piłkarzami okazują się niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa koniec końców, iż mecze przynudzają. Zdarzają się efektowne asysty i gole, nieczyste faule zakończone czerwonym kartonikiem zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Lille oraz Nice w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy.