Strasbourg vs Lille, wynik spotkania: 1-2

Dnia 2021-09-25 17:00 na obiekcie sportowym Stade de la Meinau odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 8. Zmierzyły się Strasbourg i Lille.

Po pierwszej połowie spotkania między Strasbourg a Lille wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: J. David 23' 0-1 T. Weah J. David 57' 0-2 I. Sissoko 75' 1-2 L. Ajorque

Żółte kartki Strasbourg: Habib Diallo 19' Alexander Djiku 38' Maxime Le Marchand 38' Ludovic Ajorque 83'

Żółte kartki Lille: Ivo Grbić 70' Tiago Djaló 78' Xeka 81' Reinildo Isnard Mandava 90'

Czerwone kartki Strasbourg: Adrien Thomasson 79'

Główny arbiter spotkania to Francois Letexier, France. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Strasbourg stawi czoła Montpellier, następne spotkania z drużynami Saint Etienne i Rennes natomiast Lille podejmie Red Bull Salzburg. Następne mecze zagra z drużynami Marseille i Clermont Foot.

Mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi poczynania, które startują w lidze Ligue 1. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Habib Diallo Ivo Grbić często zapewniają wyborowym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Walki między piłkarzami zdarzają się bardzo nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż są to mecze nudne. Bardzo często obserwujemy bezlitosne faule kończące się żółtym kartonikiem, efektowne sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zachęcamy, aby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1. Strasbourg i Lille jak ich udział w Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stade de la Meinau.