Spotkanie Paris Saint Germain - Lille na stadionie Parc des Princes: wynik 2-1

Paris Saint Germain - Lille, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Paris Saint Germain i Lille wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2021-10-29 19:00 na obiekcie sportowym Parc des Princes odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Paris Saint Germain oraz Lille.

Gole strzelali: J. David 31' 0-1 B. Yılmaz Marquinhos 74' 1-1 Á. Di María Á. Di María 88' 2-1 Neymar

Żółte kartki Paris Saint Germain: Neymar 85'

Żółte kartki Lille: Reinildo Isnard Mandava 5' Burak Yılmaz 36' Renato Sanches 57' Zeki Çelik 63' Ivo Grbić 85'

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Sędzią głównym tego spotkania był Amaury Delerue, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Paris Saint Germain stanie naprzeciw RB Leipzig, następne spotkania z drużynami Bordeaux oraz Nantes natomiast Lille z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Angers oraz Monaco.

W dzisiejszych czasach oddani kibice z dużym zapałem śledzą bardzo interesujące starcia ligi Ligue 1. Interesujące drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Neymar Reinildo Isnard Mandava częstokroć zaserwowały kapitalnym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się bardzo zażarte, nie często bywa ostatecznie, że zmagania nie są warte uwagi. Wielokrotnie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, efektowne asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych iśledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Paris Saint Germain i Lille i ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Parc des Princes.