Spotkanie Marseille kontra Lille zakończone wynikiem 0-0

Wczorajszy mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Marseille i Lille zakończył się remisem 0-0. Spotkanie, które odbyło się w Stade Orange Vélodrome w ramach 11. kolejki Ligue 1, nie przyniosło żadnych bramek zarówno przed przerwą, jak i w regulaminowym czasie gry. Sędzią tego starcia była Stephanie Frappart z Francji.

Mecz pomiędzy drużynami: Marseille oraz Lille

W dniu 4 listopada 2023 roku kibice zgromadzili się na Stade Orange Vélodrome, by obejrzeć starcie pomiędzy drużynami Marseille i Lille w ramach 11. kolejki Ligue 1.

Szczegóły meczu

Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-0, pomimo emocjonujących akcji na boisku. Obie drużyny starały się wywrzeć nacisk na rywali, ale żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy.

Kartki

Kartki żółte zostały pokazane zawodnikom obu drużyn. W barwach Marseille, Amine Harit otrzymał żółtą kartkę w 42. minucie, a Samuel Gigot w 53. minucie. Natomiast w drużynie Lille, kartki żółte otrzymali Benjamin André w 27. minucie, Nabil Bentaleb w 70. minucie oraz Yusuf Yazıcı w 73. minucie.

Sędzia

Mecz sędziowała Stephanie Frappart z Francji, która skrupulatnie egzekwowała przepisy gry, zapewniając uczciwość i fair play na boisku.

Następne mecze

Obie drużyny mają już zaplanowane kolejne starcia. Marseille zmierzy się z AEK Athens FC, Lens i Strasbourg, natomiast Lille będzie rywalizować z Slovan Bratislava, Toulouse i Lyon.